امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۵ خرداد

Today : 2017 / 26 / 5 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
تاثیرات مثبت معدنکاری بر محیط زیست * مرضیه مینایی مبتکر، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی معدن: (متن زیر از مقاله Positive impacts of mining activities on environment که در کنفرانس mine reclamation and ecological restoration (اکتبر 2014، پکن، چین) ارائه شد، برگرفته شده است. این مقاله به راهنمایی دکتر مرتضی اصانلو، استاد دانشکده مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام شده است.) ادامـه خـبر . . .
نگاهی اجمالی به دستاوردهای کنفرانس بین المللی معدنکاری منا معدن 24: مطلبی که در ادامه می خوانید، تشریح دستاوردها و آشنایی با شرکت های حاضر در کنفرانس بین المللی معدنکاری منا (Mena Mining) است که اخیرا در امارات برگزار شد. ادامـه خـبر . . .
چشم انداز بازار سنگ آهن و فولاد چین در سال 2015 * مهندس کیوان جعفری طهرانی، مسوول امور بین الملل انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران: کنفرانس APEC آمد و بازار سنگ آهن که خراب بود خرابتر کرد و رفت. این کنفرانس که از 7 الی 12 نوامبر 2014 (16 الی 21 آبان 93) برگزار شد عوارض منفی زیادی بر بازار فولاد و سنگ آهن گذاشت. شاید هیچ یک از برگزارکنندگان این گردهمایی باور نمی‌کردند که کنفرانس همکاری اقتصادی آسیا- اقیانوسیه بجای توسعه اقتصادی باعث رکود اقتصادی موقت چین گردد. ادامـه خـبر . . .
عربستان سعودی بازار جدید صادرات سنگ آهن و فولاد ایران معدن24: یادداشتی که در ادامه می خوانید نوشته مهندس کیوان جعفری طهرانی مسوول امور بین المللی انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران برگرفته از اطلاعات و تجربیات کنفرانس اخیر عرب استیل در دوبی پیرامون توانایی های معدنی و صنایع معدنی عربستان سعودی است. ادامـه خـبر . . .
الیاف بازالت اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید درباره نوع جدیدی از الیاف معدنی با نام الیاف بازالت سخن می گوید. ادامـه خـبر . . .
سفری به ژاپن، دومین تولیدکننده بزرگ فولاد جهان معدن24: یادداشتی که در ادامه می خوانید نوشته مهندس کیوان جعفری طهرانی*، مسوول امور بین الملل انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران از تجربیات و مشاهدات سفر به توکیو و بازدید از فولادسازان ژاپنی است. ادامـه خـبر . . .
تاملی بر الزامات و پیش نیازهای بازنگری و تدوین مجدد طرح جامع فولاد معدن24: اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید توسط آقای سعید شفیعی، کارشناس ارشدد بخش فولاد، سنگ آهن و بازارهای اقتصادی تهیه شده و الزامات و پیش نیازهای بازنگری طرح جامع فولاد می پردازد. ادامـه خـبر . . .
گزارش تحلیلی مروری بر روند بازار فولاد در ایران و جهان با تاکید بر شاخص های سال 1392 اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید توسط سعید شفیعی، کارشناس ارشد بخش فولاد، سنگ آهن و بازارهای اقتصادی تهیه شد که به شکلی جامع و تخصصی به روندهای تولید فولاد ایران و جهان در سال های اخیر پرداخته است. ادامـه خـبر . . .
قیمت سنگ آهن و ملاحظات طرف عرضه *مهندس شمس الدین وهابی - اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید توسط مهندس شمس الدین وهابی؛ عضو هیات علمی دانشکده فنی دانشگاه تهران نگاشته شده و به وضعیت عرضه و تقاضای سنگ آهن می پردازد. البته در این مطلب که به شیوه ای تخصصی و مبتنی به آمار نگاشته شده به مبحث عرضه و انحصار در آن بیشتر پرداخته شده است. ادامـه خـبر . . .
توانمندسازی نیروی انسانی کشور در راستای چابک سازی دولت * دکتر محمد قاسم آیت- پیشنهاد حاضر نتیجه سالها تجربه عملی، تفکر، تحقیقات و مطالعه گسترده در خصوص "چرایی نا کارآمدی سیستم های دولتی در ایران و راهکارهای اجرائی برای برون رفت از آن" است. ادامـه خـبر . . .
صفحه 7 از 12  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟