امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۲ تير

Today : 2017 / 23 / 6 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
نگاهی به تعدد نمایشگاه‌ها و كنفرانس‌های معدنی در دولت تدبیر و امید معدن24: از دهه‌های گذشته همواره بخش معدن به عنوان یكی از پتانسیل‌های رشد و توسعه اقتصادی مطرح بوده وهمه دولت‌ها حداقل در سطح شعار، به ذخایر و تنوع مواد معدنی كشور پرداخته و بر توسعه فعالیت‌های مربوطه اصرار داشته‌اند. اما یكی از مشكلات اساسی بخش معدن ایران، فاصله از جامعه جهانی معدن در ایجاد ارتباط جهت كسب تكنولوژی و دسترسی به مدرن‌ترین ماشین آلات معدنی و از همه مهم‌تر تجهیزات و دانش فنی فرآوری مواد معدنی است. ادامـه خـبر . . .
آیا معدنکاری در شمال ایران امکان پذیر است؟ فرش سرسبز جنگل و پوشش گیاهی انبوه، وسعت و پهنای دریای آبی، عظمت و صلابت دماوند، نمایی از چهره رویایی مازندران زیبا می باشد که همواره آن را بی نیاز از توسعه صنعتی جلوه داده است. سیل مسافرانی که لحظات خوشی را در کنار سبزی جنگل و آبی دریا سپری کرده و صفحه خاطرات خود را با یاد خاطرات شمال اندود می نماید. شاید خیلی خبر از حال مردمان این دیار نداشته باشند. مردمانی مهمان نواز که در طی سالها به بهانه بهره مندی از طبیعت و نعمت الهی، بهای محرومیت از توسعه صنعت و معدن را می پردازند. ادامـه خـبر . . .
تصمیم درست در زمان درست هفته گذشته رییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن بطور رسمی اعلام کرد که صادرات سنگ آهن تا پایان امسال از پرداخت عوارض معاف است. ادامـه خـبر . . .
بسته رونق اقتصادی بعنوان مهم ترین برنامه مدون دولت‎ *سعید صمدی مدیر اسبق معادن گلگهر- معدن24: بسته رونق اقتصادی بعنوان مهم ترین برنامه مدون دولت تدبیر وامید چند روزی است كه منتشر شده وبا یك واكاوی اجمالی به این بسته مهم اقتصادی مشاهده میشود به معدن و صنایع معدنی علیرغم نقش ان در اشتغال ،رونق اقتصادی وصادرات غیر نفتی در خور جایگاه ان پرداخته نشده و انقدر موضوع باز بود كه گله ریس مهم ترین سازمان معدنی كشور امیدرو را هم موجب شد کرباسیان٬ معاون وزیر صنعت٬ معدن و تجارت در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر ضمن اشاره به بسته دولت برای خروج از رکود که در هفته‌ گذش... ادامـه خـبر . . .
جای خالی معاونت معدنی در رسانه ها این روزها بخش معدن ایران با چالشهای متعددی روبرو است. افزایش انواع مالیاتها و عوارض و هزینه های معدنکاری در کنار کاهش قیمت محصولات معدنی و صنایع معدنی در جهان و ایران، فعالان این بخش را با این پرسش مواجه کرده که آیا اصولاًادامه فعالیت در این بخش اقتصادی است؟ آیا دولت و مسوولان مربوطه به جز در کلام در عمل نیز علاقمند به توسعه معدنکاری در ایران هستند؟ ادامـه خـبر . . .
بنگاه داری معدنی بانک ها پایان می یابد؟ معدن 24: چندی پیش رییس کل بانک مرکزی بر خروج بانک ها و موسسات اعتباری در بنگاه داری تاکید کرد اما نکته حایز اهمیت اینست که اگرچه سرمایه گذاری بانک های دولتی در بنگاه های اقتصادی صحیح نیست اما آنچه بر اهمیت موضوع می افزاید سرمایه گذاری بانک های خصوصی در این بنگاه ها است. ادامـه خـبر . . .
انتخاب و اجرای استراتژی ها در صنایع کوچک و متوسط فولاد- قسمت اول امروزه شرایط کشور و بازار كسب و كار بگونه ایست که بنگاههای تولیدی هر روزه با شرایط و رویدادهای تازه ای در محیط بیرونی کسب و کار خود روبرو می شوند. این امر بخصوص در بخش فولاد که یک صنعت استراتژیک و بسیار تاثیر پذیر از متغیرهای بیرونی است مشهودتر است. ادامـه خـبر . . .
تنبیه معدنکاری در ایران خبرها حکایت از آن دارد که برخی از مسوولان مصمم به دریافت عوارض از صادرکنندگان سنگ آهن به بهانه جلوگیری از خام فروشی هستند. ادامـه خـبر . . .
راه پیش روی سنگ آهن ایران بسیاری از دست اندرکاران بخش سنگ آهن ایران اکنون با این تردید مواجه هستند که آیا اصولاً پس از این، فعالیت در بخش سنگ آهن به صرفه هست؟ ادامـه خـبر . . .
صفحه 8 از 12  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
محرک های کلید در افزایش قیمت سنگ آهن معدن 24: مارك موبیوس در مصاحبه با شبكه بلومبرگ اعلام كرد كه مصرف سنگ آهن در چین در نتیجه سیاست بازسا...
کاهش تراز تجاری سنگ آهن و فولاد و نکته کلیدی معدن 24: از ابتدای سال ۱۳۹۶ صادرات در هر دو بخش فولاد و سنگ آهن بتدریج در حال کاهش است و اگر این کاه...
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
آرشیو
فولاد مبارکه در سال 95 چقدر سود داد؟ معدن 24: فولاد مبارکه اصفهان در دوره 12 ماهه منتهی به 95/12/30 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 270 ریا...
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟