نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

نخستین نمایشگاه معدن در سیستان و بلوچستان برگزار می شود

0 214

محدثه رحمانی اظهار داشت: این نمایشگاه به همراه برگزاری همایشی در حوزه معدن 23 بهمن در محل نمایشگاه های دائمی شهر زاهدان برگزار و اجرا می شود.
وی ادامه داد: این مراسم در 2 پنل انجام می شود که در پنل اول فعال سازی و احیاء معادن کوچک مقیاس در سطح سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار دارد و در پنل دوم بحث لجستیک و کسب و کار نوین معدنی مطرح است.
دبیر همایش و مجری نمایشگاه معدن و صنایع وابسته با بیان اینکه در این مراسم ارگان ها، مدیران کشوری و افراد سرشناس در حوزه معدن حضور دارند افزود: مدیر کل منابع طبیعی کشور، رئیس خانه معدن ایران، مدیر کل سیاست گذاری وزارت صمت، رئیس و اعضای شورای عالی معادن کشور، مدیر عامل و نائب رئیس شرکت توسعه تجارت زندگی برای معرفی نخستین ترمینال مکانیزه سبز مواد معدنی در بندر چابهار، دبیر کمیسیون علمی تحقیقاتی و فناوری هیات دولت، دبیر امور زیر بنایی سازمان صمت و محیط زیست حضور دارند.
وی گفت: شرکت های داخلی و خارجی بسیاری در این نمایشگاه شرکت می کنندکه از جمله آنها می توان به شرکت مس ایران، شرکت طرح و تولید مواد معدنی، شرکت ایمیدرو و سایر شرکت های معتبر در حوزه معدن اشاره کرد.
رحمانی خاطر نشان کرد: در پایان نیز میثاق نامه همایش توسط دبیر همایش، رئیس صندوق بیمه معادن، رئیس خانه معدن و چندی دیگر از بزرگان حوزه معدن امضاء و به هیات دولت ارسال خواهد شد.دبیر همایش و مجری نمایشگاه معدن و صنایع وابسته گفت: نمایشگاه معدن و صنایع وابسته با محوریت جذب فرصت های سرمایه گذاری در بخش معدن از 23 تا 25 بهمن ماه در محل نمایشگاه های دائمی شهر زاهدان برگزار می شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.