نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

در جلسه تکریم و معارفه مدیرعامل لامرد و پارسیان تاکید شد:

جذب سرمایه اولویت منطقه ویژه اقتصادی لامرد

0 518

خداداد غریب پور در جلسه تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت صنعتی و معدنی لامرد و پارسیان، سرمایه گذاری را یکی از اولویت های مهم این منطقه عنوان کرد.

وی افزود:18 میلیارد یورو در بخش زیرساخت و سرمایه گذاری نیاز داریم بنابراین سرمایه گذاری نیز از اولویت های اصلی ایمیدرو و کشور در کنار سایر اولویت ها همچون اکتشاف ،آموزش و معادن کوچک است.

طی این نشست، محمدآشفته آج بیشه به عنوان عضو هیات اجرایی سنگان منصوب شد. غریب پور از خدمات ارزنده و تلاش همیشگی آشفته طی 2 سال فعالیت درسمت مجری طرح لامرد و پارسیان قدردانی کرد.

آشفته ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خود در مدت حضور در لامرد و پارسیان اظهار کرد: از آنجا که هر موفقیتی فردی نیست و نیروی انسانی شایسته ای در لامرد و پارسیان مشغول فعالیت هستند امیدوارم شاهد موفقیت های بیشتر در این منطقه باشیم.

غریب پور با اشاره به تجارب فدایی دولت افزود: ویژگی های بارز فدایی دولت همچون ارتباطات خوب و توان بالا در جذب سرمایه گذار را دلیل این انتصاب است تا در این شرایط سخت شاهد توسعه سرمایه گذاری در منطقه لامرد باشیم.

فدایی دولت نیز گفت: امیدوارم با توجه به نگاه رییس هیات عامل ایمیدرو در شرایط کنونی اقتصادی کشور و تحریم های ظالمانه آمریکا بتوانیم کارهای بزرگتری انجام دهیم و در این آزمون سربلند باشیم و برای منطقه لامرد نیز کاری انجام دهیم.

منبع http://imidro.gov.ir/news/22181.htm

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.