نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

ارتباط صنعت و دانشگاه در دومین جشنواره ملی فولاد/ فرصتی برای معرفی نوآوری‌های ها در زنجیره فولاد

0 787

مدیرعامل آهن و فولاد غدیر ایرانیان و عضو هیات مدیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که بزرگ‌ترین گردهمایی تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان، تجار و متخصصان زنجیره آهن فولاد ایران است با محوریت بومی‌سازی و معرفی فرصت‌های توانمندی ساخت داخل و حمایت از تولید از 23 تا 26 دی ‌ماه 98 در برج میلاد برگزار و به طور قطع در نمایشگاه امسال از توانمندی‌های جدیدی رونمایی می‌شود.

“اسدالله فرشاد” امروز پنجشنبه در مورد دومین نمایشگاه و جشنواره ملی فولاد ایران افزود: سال گذشته یک گردهمایی چهار روزه برگزار شد که طی آن تلاش شد توانمندی‌های ساخت داخل در بخش تجهیزات، مهندسی، پیمانکاران ساخت، نصب و راه‌اندازی زنجیره فولاد شناسایی شوند.
مدیرعامل آهن و فولاد غدیر ایرانیان، رونمایی از سامانه جامع آهن و فولاد را در راستای جشنواره ملی فولاد دانست و بیان داشت: اطلاعاتی که از این گردهمایی به دست آمد به صورت جامع مدون شد و امسال انجمن فولاد به نام «سامانه جامع آهن و فولاد» از آن رونمایی کرد.
وی ادامه داد: پتانسیل ساخت داخل، امسال تلاش می‌کند با حضور در نمایشگاه فرصت‌های جدیدی را که از سال گذشته تا امسال توانسته است به عنوان یک دستاورد جدید به دست بیاورد، معرفی کرده و به نمایش بگذارد.
فرشاد تصریح کرد: یکی از فرصت‌های دیگری که برگزاری دومین جشنواره ایجاد می‌کند آشنایی سرمایه‌گذاران صنایع آهن و فولاد ایران با شرکت‌های فنی و مهندسی و سازندگان داخل کشور است و این مسئله از رهرو برگزاری نمایشگاه حاصل می‌شود.

** ارتباط بین صنعت و دانشگاه در جشنواره ملی فولاد
عضو هیات مدیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، ارتباط بین صنعت و دانشگاه را برای بومی‌سازی ضروری برشمرد و افزود: همان‌طور که در سال گذشته مشاهده شد حضور جامعه مهندسی، اساتید دانشگاه‌های متادولوژی و مهندسی مواد ایران در جشنواره بر جریان بومی‌سازی بسیار مؤثر است.
وی با تأکید بر اینکه حضور در جشنواره ملی فولاد یک فرصت خوب برای شرکت‌های دانش‌بنیان است تا خودشان را معرفی کنند، گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان شرکت‌هایی هستند که با محوریت نوآوری کارهای جدیدی را انجام داده‌اند و محصولات و ماشین‌آلات جدیدی را تولید کرده‌اند. این چهار روز فرصت خوبی است تا خودشان را معرفی کنند و برای توسعه بازار هم گام‌های جدی بردارند.
ثبت نام در دومین جشنواره ملی فولاد ایران: http://events.steeliran.org
ثبت نام در دومین نمایشگاه ملی فولاد ایران: 4-88551701-021 (داخلی 4)
حضور در کلیه کارگاه های آموزشی دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، منوط به ثبت نام در این جشنواره از طریق سایت https://events.steeliran.org/ می باشد.
پایان خبر/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.