نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

معاون وزیر صنعت:

سوریه از امنیت کافی برای برگزاری نمایشگاه برخوردار است

0 222

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران گفت: اسفندماه امسال یک نمایشگاه و دو نمایشگاه سال آینده در حوزه صنعت ساختمان در سوریه برگزار می شود که به طور قطع این کشور از امنیت کافی برخوردار است و اگر نباشد در این نمایشگاه ها حضور نمی یابیم.

به گزارش خبرنگار سایت خبری تحلیلی معدن ۲۴، “بهمن حسین زاده” در حاشیه افتتاح نخستین نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افزود: به زودی تفاهم نامه ای را با سازمان نظام مهندسی ساختمان در بحث خدمات فنی و مهندسی منعقد خواهیم کرد.
وی بیان داشت: بسیار علاقمندیم به کشورهایی مثل سوریه و عراق که خواهان دریافت خدمات فنی و مهندسی ایرانی ها هستند، صادرات داشته باشیم و به همین منظور در نمایشگاه های این کشورها مشارکت خواهیم کرد.
حسین‌زاده به جمعیت زیاد فارغ‌التحصیلان رشته‌های برق ساختمان معماری و غیره در کشور اشاره کرد و افزود: باید بتوانیم برای همه این فارغ التحصیلان کسب و کاری دست و پا کنیم و به طور قطع صدور خدمات فنی و مهندسی یکی از راهکارها خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با برگزاری نمایشگاه های صنعت ساختمان در خارج از کشور، مشارکت در برپایی آنها، همچنین یارانه هایی که به صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ارائه می دهد، می‌تواند نقش مهمی در این حوزه ایفا کند.
کشور سوریه و دمشق پایتخت این کشور این روزها مهیای برگزاری نخستین نمایشگاه صنعتی و معدنی است که به طور مشترک از سوی شرکت های استیل پرایس و پارس پگاه تجارت برگزار می شود تا تجار، بازرگانان و صنعتگران ایرانی مقصد جدیدی برای صادرات کالاها و خدمات ایرانی معرفی کنند.
مجوز نخستین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و فناوری های نوین صنعت ،فولاد و معدن سوریه (DAMINDUSTECH 2020) اخذ شده و قرار است دمشق پایتخت این کشور از ۲۲ تا ۲۴ اسفندماه امسال میزبان نمایشگاه یاد شده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های ۰۲۱۸۸۹۵۴۵۲۴ و ۰۲۱۸۸۹۷۲۲۱۳ تماس حاصل فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.