نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

وسدید با دست پر به مجمع رفت

0 1,558

گروه صنعتی سدید، این روزها با عملکرد بسیار مثبت زیر مجموعه های خود مواجه شده است بگونه ای که افشای اطلاعات ناشی از حضور در مناقصات متعدد زیر مجموعه های این هلدینگ بزرگ صنعتی، سبب توقف قانونی معاملات این نماد جهت ارایه اطلاعات مرتبط؛ در هفته‌های گذشته بر روی تابلوی معاملات گردیده است.

صرف نظر از فضای حاکم بر کلیت بازار سرمایه، تحلیل بنیادین نماد وسدید، بیانگر ارزشمندی این شرکت و نشانگر عزم جدی مسولان آن جهت حرکت مستمر در جاده رشد و تعالی می‌باشد.

گواه این موضوع نیز اعلام مناقصات دو زیر مجموعه وسدید بنام های توسعه سازه های دریایی تسدید و شرکت تولید پمپهای بزرگ و توربین های آبی پتکو و پیش بینی اجرای بیش از ۲ هزار میلیارد تومان پروژه در این دو شرکت زیر مجموعه وسدید در سال جاری میباشد.

ضمن آنکه بررسی صورت های مالی منتهی به ۹۸/۱۲/۲۹ نشانگر تحقق سود ۷۲ میلیارد تومانی بوده که ناشی از رشد چند صد درصدی در مجموع درآمدهای عملیاتی می‌باشد که حرکت مثبت وسدید و سودسازی آتی آن را بشارت میدهد.

در این راستا و در ادامه خبرهای مثبت این شرکت، صبح امروز مورخ ۲۲ شهریور ۹۹، اخبار مرتبط در راستای مسیر فرآیند دعوی حقوقی وسدید با شرکت سرمایه گذاری برق و آب صبا در سامانه کدال درج گردید که از نامه قاضی محترم اجرای احکام و رییس محترم شعبه ٢٧ دادگاه عمومی مبنی بر سالبه به انتفاء موضوع بودن توقف اجرا به لحاظ اجرای حکم و ختم عملیات اجرایی خبر داد و سبب شد وسدید با دست پر راهی مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده گردد.

منبع بورس ۲۴

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.