نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

برنامه های اکتشاف چادرملو در سال 1400/ 10 دستگاه حفاری جدید اضافه می شود

0 204

«ناصر تقی زاده» مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در خصوص برنامه های اکتشافی این شرکت در سال 1400 افزود: در حال تهیه 10 دستگاه ماشین حفاری جدید برای مجموعه هستیم.

وی امروز (دوشنبه)‌ در گفت‌وگو با سایت خبری- تحلیلی معدن24 بیان داشت: به تازگی شرکت «امید» را به ثبت رساندیم تا با مشارکت آن، هر پهنه ای که در کشور به چادرملو واگذار شد مورد اکتشاف قرار بگیرد.
تقی زاده، به دستور اخیر وزیر صمت برای آزادسازی پهنه هایی که سالیان سال است حبس شده، اشاره کرد و گفت: ‌این تصمیم جای امیدواری زیادی برای رونق بخشی به اکتشافات در کشور به وجود آورده است.
وی خاطرنشان کرد:‌ پهنه هایی که چادرملو در سال 1400 قصد اکتشاف در آنها را دارد، بخشی در داخل مجموعه شرکت بوده که مشخص شده اند و بقیه خارج از مجموعه است که در حال مذاکره درخصوص آنها هستیم.
مدیرعامل چادرملو یادآور شد: درخصوص بحث اکتشاف، تا زمانی که دستگاه ها وارد عمل نشوند نمی توان نظر قطعی داد.
وی تصریح کرد: ‌موضوع اصلی اکتشافات این شرکت، آهن است اما اگر طی عملیات اکتشاف مواد دیگری نیز کشف کردیم، حاضر به سرمایه گذاری هستیم.
تقی زاده تاکید کرد: میزان سرمایه گذاری چادرملو برای اکتشافات در سال آینده بسته به میزان پهنه هایی است که در اختیار آن قرار داده می شود، اما هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
پایان خبر///

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.