نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

فردا برگزار می‌شود؛

مجمع عمومی فوق العاده گل‌گهر برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه

0 116

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از همه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت کرد تا در جلسه روز سه‌شنبه مجمع عمومی این شرکت با موضوع تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه در هتل لاله تهران حضور یابند.

به گزارش روز دوشنبه سایت خبری تحلیلی معدن ۲۴،  این جلسه در ساعت ۱۰ فردا (سه شنبه) در سالن گلزار هتل بین المللی لاله واقع در تهران خیابان دکتر فاطمی برگزار می‌شود.

دستور جلسه، تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه است که قرار شده بر اساس مجوز شماره DPM-IOP-99A-226 مورخ 1399/12/12  سازمان بورس و اوراق بهادار، اتخاذ تصمیم در خصوص تمدید مهلت انجام افزایش سرمایه تفویض شده به هیات مدیره (از 74.4 هزار میلیارد ریال به 100 هزار میلیارد ریال) از یک سال به دو سال  و همچنین سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده است، تصمیم گیری شود.

مطابق این اطلاعیه، از همه سهامداران دعوت می شود که شخصا یا از طریق وکیل و یا نماینده قانونی خود با در دست داشتن اصل کارت ملی و یا وکالتنامه رسمی برای دریافت برگه ورود به مجمع مراجعه کنند.

به استناد ابلاغیه شماره 31/104 مورخ 1398/12/20 دبیر ستاد ملی بیماری کرونا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به منظور رعایت ابلاغیه 050/440/ب/98 مورخه 1398/12/26 سازمان بورس و اوراق بهادار و ابلاغیه ستاد ملی بیماری کرونا مطابق نامه مذکور، تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکتها صرفا در شرایطی که حداکثر با حضور حداکثر 15 سهامدار حقیقی یا حقوقی تشکیل شود امکان پذیر است.

لذا با توجه به ابلاغیه فوق، سایر سهامداران در صورت عدم حضور می‌توانند از طریق پیوند اینترنتی http://tv.geg.ir در جریان رویدادهای مجمع قرار گیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.